Pokemon Duel

7.0.10 için Android

4.6

8

Pokemonunuz online kart oyunu savaşlarında

560k

Bu uygulamayı oyla

Pokémon Duel (Japonya'da Pokemon Comaster olarak bilinir) Pokemon dünyasının resmi oyunudur. Bu defa oyun, cep canavarlarınızın oyun tahtasının bir parçası olduğu bir çeşit tahta oyununda diğer rakiplerle mücadele ederek zirveye olan yolculuğunuzdaki savaşın ortasında yer alır.

Oyun planını anlaması çok kolaydır. Her karakter belirli sayıda kare ilerleyebilir. Amaç rakibinizin yenilgi pozisyonuna en kısa sürede ulaşmaktır. Bunun için göreviniz yenilgi pozisyonuna ulaşan muhtemel yolların hepsini savunurken eş zamanlı olarak rakibinize saldırmak ve onların mağlubiyet karesine ilerlemektir. İki pokemon yan yana geldiğinde istatistiklerine göre birbirleri ile karşı karşıya gelirler. Her oyuncu en iyi altı pokemonu ile özel bir savaş destesine sahiptir. Ayrıca bazı Pokemonların oyun içinde farklı efektler için kullanabileceğiniz özel yetenekleri vardır.

Turnuvalarda ve etkinliklerde yer aldıkça Füzyon sistemi sayesinde Pokemonunuzu geliştirecek özel nesneler kazanacaksınız. Aynı zamanda rütbeniz yükseldikçe yeni pokemonlar kazanacaksınız.. Sagada olduğu gibi bu oyun da her karakterin kendi özel meziyetleri ve kusurları üzerine kurulmuştur. Bu yüzden eğer gerçekten zirveye çıkmak istiyorsanız kendi zekanızı kullanarak en iyi strateji tekniklerinizi uygulamalısınız.

Pokémon Duel dikkat çekici derecede orijinal oyun planı sayesinde heyecan verici dövüş bölümleri sunan Pokemon GO'ya ilginç bir alternatiftir. Eğer bir iyileştirme arıyorsanız ve etraftaki en iyi eğitmen olmaya hevesli iseniz bu oyunu seveceksiniz. Üstelik farklı jenerasyonlardan Pokemonlar içerdiğinden beklenmedik yeni bir oyun derinliği katarak bu oyunun büyük hayranlarını kesinlikle şaşırtacaktır.
Notlar

Bu oyun cihazınıza yüklendiğinde 258 MB yer kaplar.

Gereksinimler

Android 5.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X